Kino a dovadlo

Také patříte k těm lidem, kteří mají rádi kulturu? Pokud ano, tak předpokládám, že budete taky snad znát opravdu hodně divadel anebo kině v naší České republice. Abych se vám přiznala, tak se taky velká milovnice kultury, mám nejraději kina, ale chodím pouze jenom do dvou kin. A to naše v Pardubicích a potom taky velice často jezdím s přítelem a s dětmi do Brna do kina. A tam se nám opravdu líbí nejvíce, protože tam jsem vlastně vyrůstala. Brno je takové moje rodné město, takže ať se mi nikdo nediví, že ho mám moc ráda a taky tam jezdím velice často do kina anebo do divadla.

Kultura je moje oblíbená.

A samozřejmě taky se mi líbí, že moje děti taky kulturou žijí Znám totiž opravdu hodně lidí anebo taky hlavně malých dětí, které kultura vůbec nezajímá a nebo jim nic neříká. Taky abych pravdu řekla, tak mě to opravdu hodně mrzí a je mi z toho smutno. Protože si myslím a domnívám se, že opravdu každý člověk anebo i dítě by mělo vědět, co naše kultura všechno obnáší. Taky mám ráda kulturní knihy anebo různé časopisy, kde čtu například o společnosti a taky o osobnostech, a taky ekonomice a politice. Myslím si, že i politika je taková forma kultury. Já se zajímám o politiku.

Kina mám moc ráda.

A taky kulturu, takže mi je všechno blízké. Mám ráda taky všechny informace ze světa, takže mě těší, že třeba na internetu najdu nějaký odkaz na velice zajímavý článek, který si v klidu a pohodlí domova přečtu. Navíc taky jsem už kolikrát slyšela, že když člověk je kulturně založený, tak má samozřejmě potom taky větší přehled o světě a tak podobně. A když už jsme u kultury, tak co vás baví nejvíce? A chodili jste taky se školou na kulturní akce? To v naší škole jsme chodili opravdu pravidelně dvakrát ročně do kina a jednou ročně do divadla. To si pamatuji, protože mi kolikrát mamka ani už nic nechtěl zaplatit, že prý nemá peníze.