Naše štěstí

Všichni víme, že je dodržovat dobré vztahy, ať už jsme kdekoliv, je opravdu hodně důležité. Protože já znám opravdu několik případů, že když nejsou dobré vztahy v rodině anebo na pracovišti, tak je to úplná muka a opravdu to potom není ani na jedné straně moc příjemné. Já si vzpomínám, když jsem nastupovala do nové práce. Měla jsem prodávat sýry a uzeniny. A musím ale uznat, že ze začátku mě to tam opravdu hodně bavilo, protože mám taky byla moje kamarádka ze základní školy. Řekla jsem si, že takové vztahy na pracovišti budou naprosto ideální, protože když tam budu mít bývalou kamarádkou ze základní školy, tak to bude přeci práce o něco více příjemnější.

Každý si zaslouží štěstí.

Jenomže jsem se opravdu škaredě spletla. Později jsem se totiž dozvěděla, že jsem jí omylem přebrala jejího přítele. Ale o tom jsem ale vůbec nevěděla. Netušila jsem, že mu současný přítel je bývalý přítel mé spolužačky ze základní školy. Ale ona to věděla, takže se ihned vztahy na pracovišti změnily a bylo to opravdu neúnosné. Nechtěla jsem si stěžovat vedení, takže jsem raději po dvou měsících práci opustila. Musím ale říct, že to opravdu hrozné a smutné, takže jsem si řekla, že raději, než abych měla peníze a práci, tak bych raději chtěla mít klid. Věřte mi, že žádná buzerace anebo šikana na pracovišti není opravdu nic příjemného.

Každý chce lásku a přátelství.

Takže opravdu chápu ty lidi, kteří již byli někdy šikanováni na pracovišti a zažili nekvalitní vztahy na pracovišti nebo v rodině, protože vím, že to opravdu hodně smutné. A je taky velmi neprofesionální a nelidské, když nějaký člověk druhého člověka nějak omezuje nebo ho zesměšňuje. Z toho potom může mít člověk opravdu velké trauma, takže bych si opravdu na dobré vztahy dávala pozor. A kdybych byla zaměstnavatel, tak bych si vyhradila práva na to, že na pracovišti budou vždy jen vládnout ty nejlepší, a hlavně přátelské vztahy.