Zajímavá informatika

Informační technologie je obor sám o sobě a pokud si myslíte, že informační technologii rozumíte hodně dobře, tak jste na omylu. Podle mého názoru, pokud nemáte nějakou lepší školu, která se učí na informační technologie, tak tomu není pravda. Informační technologie není jen tak něco. Pokud si myslíte, že rozumíte informačním technologiím, tak to jste tedy na omylu. Existuje toho mnohem více, než si dokážete představit. Informační technologie je obor, který se vyučuje zásadně na vysokých školách.

IT je i na solárních panelech.

A díky informační technologie jsme tam kde jsme. Podle mého názoru je ale informační technologie velmi zajímavá, ale je opravdu hodně složitá. Proto si vemte, že existují i nějací internetoví hackeři. Internetový hacker je vlastně takový ten člověk, který informační technologií úplně moc dobře rozumí. Bohužel to tak je. Informační technologie je hlavně pro ty profesionály a další podobné lidi. Být hacker je ale špatný. Podle mého názoru je informační technologie hlavně pro takové lidi, kteří se snaží nám lidem porozumět a pomoci světu a díky informační technologii taky máme různé medicínské obory.

Informační technologie je velmi zajímavá.

Například chirurgie s informační technologií dokáže některý chirurg operovat takzvaně online. přes kameru. Jak tomuto porozumět nebo jak to lépe popsat nevím, ale je to tak. Vždyť jsou i různé dokumenty o informační technologií nebo další zajímavé dokumenty. Abych byla upřímná, tak informační technologie není asi nic pro mě. Informační technologie je velmi složitá, proto se do toho ani nenutím. A abych taky byla ještě podruhé víc upřímná, sice bych si přála abych uměla více na počítači, ale vůbec mi to nejde. Ale pokud chcete umět na počítači a pochopit informační technologií, tak můžete zkusit navštívit nějaké počítačové kurzy, kde vás všechno dopodrobna naučí. Tak se nebojte kurzu a zkuste to.