Betonové ploty Lanškroun s dlouhou životností

O přednostech betonového oplocení se jistě dovtípíte sami už na první pohled – poskytuje dostatečné soukromí a chrání před zvědavými pohledy zvenčí, snižuje hladinu hluku na vašem pozemku, stejně tak prašnost z ulice či ze silnice. Výhody spočívají i ze samotného technologického řešení:zeď z betonových odlitků
Je pevný – není to jen obyčejný betonový plát, který se časem začne drolit, a povolí při slabším větrném poryvu. Jedná se o železobeton, zpevněný armovací betonářskou ocelí, a pevnost konstrukce lze přirovnat k nosníkům zdiva u průmyslových staveb. Výrobci zaručují dlouhou životnost desítek let, vybírat bychom tedy měli s citem zvláště kvůli jeho vzhledu, neboť se jedná o dlouhodobé řešení oplocení, nikoli pouze o sezonní záležitost.
Nepotřebuje žádný nátěr, ani mazivo – tato řešení jsou v podstatě bezúdržbová, http://www.rozhlas.cz/vysocina/toulky/_zprava/prirodni-zahrada-je-jedla-a-bezudrzbova-i-takovy-zazrak-existuje-a-svete-div-se-funguje-to-i-bez-chemie–1477637 na rozdíl od dřeva, které je po několika letech nutné brousit a natírat, což je u kovových plotů navíc ztíženo postupující korozí, nevyžaduje betonový plot Lanškroun Montáž MPC.cz žádné speciální nátěry, ani jiný druh povrchové úpravy. Jeho vlastnosti se podobají zámkové dlažbě.
Zajímavé tvary i barvy – tvarových řešení existuje celá řada, např. imitace kamene, cihel, symetrických tvarů, některé mohou mít i ozdobné prvky, lze je kombinovat i se dřevem a s kovem, s živým plotem a s pnoucími rostlinami. Z hlediska barev jsou na výběr nejčastěji odstíny okrové, rezavé, šedé a hnědé. Barva i tvar se snadno zvolí podle vzorkovníků, nebo s využitím fotografií oplocovaného objektu.holčička u dřevěného plotu
Výstavba je rychlá – ze všeho nejdůležitější je příprava podloží a základů, vyplatí se tedy pověřit výstavbou oplocení odborníky, kteří na základě zkušeností lépe odhadnou situaci a zvolí vhodný postup práce. Zároveň vám poskytují na zhotovené dílo záruku. Po ukotvení nosných svislých sloupků je pak výstavba samotného plotu rychlá, jde o stavebnicový systém, a tudíž odpadá nutnost vyzdívání jednotlivých bloků maltovou směsí.