Kvalitní protein není jenom ve vejcích

Snažíte se jíst co největší dávky bílkovin, a proto jste si nakoupili plno různých proteinových přípravků? A co třeba takové proteinové tyčinky? Myslíte si, že by pro vás byly vhodné? Poznejte jejich výhod naplno a ochutnejte nějakou. Nebudete se stačit divit těm chutím, které se vám odhalí. Nebude to nudná, přeslazená tyčinka, jak ji znát z obchodů. Naopak, bude to chuťově a nutričně vyvážená tyčinka, kterou si oblíbíte pro všechny své vlastnosti.
chléb s vajíčkem.jpg

Proč byste měli vysoce bílkovinné jídlo vyzkoušet?

Dodá nejenom energii, ale také důležité makronutrienty
Je chuťově vyladěná k naprosté dokonalosti
Nejedná se o jakkoli předraženou potravinu
Ideální pro rychlé doplnění energie nebo jako strava na cesty
Uvidíte, že proteinové stravování není nudné, jak by se mohlo někomu zdát. Není to všechno jenom o vejcích nebo masu. Bílkoviny je možné brát i z jiných zdrojů, čehož byste měli využít. Přesvědčte se tedy o možnostech, které jsou vám otevřené díky vysokým bílkovinným dávkám. Jedná se celkově o kvalitní stravování, avšak je nutné hledět na to, z jakých zdrojů proteiny přijímáte, neboť někdy se nemusí zdát, ale na první pohled kvalitní maso se může jevit jako velmi nekvalitní.
čtyři vlašské ořechy.jpg

Stravování, které dokáže pomoci

Možná jste o tomto způsobu stravování již slyšeli. Někdy se bílkovinová dieta zaměňuje s ketodietou, avšak je nutné mezi těmito způsoby stravování dělat rozdíly. Zatímco u bílkovinové diety je snaha o co nejvyšší příjmy právě bílkovin na úrok tuků a sacharidů, u ketodiety se snaží dosáhnout co nejmenšího příjmu sacharidů. Proto najděte to, co vám bude vyhovovat ze všeho nejvíce a mějte jistotu, že vaše spokojeno nebude jenom smyšlená, ale že vaše mělo bude celkově fungovat takovým způsobem, jak je to správné. Efektivní stravování navíc nemusí být nikterak drahé, stačí jenom vědět, kde je dobré nakupovat, a nemůže se stát, že by vás jídlo s vysokým obsahem bílkovin přišlo draho.