Moderní vany

Každý z nás potřebuje po dlouhém náročném dni aspoň chvilku relaxovat. Tuto možnost vám nabízí samozřejmě kvalitní večerní nebo i ranní relaxační koupel. Tu vám zajistí některá z širokého výběru akrylátových van, které jsou v současnosti na našem trhu.

V nabídkách těch největších firem, které vyrábí a prodávají akrylátové vany, najdete podle tvaru a místa ukotvení základní čtyři druhy van.


Volně stojící vany

Pokud máte ve vaší koupelně dostatek prostoru, využijte tedy té možnosti a umístěte vanu do prostoru tak, abyste například měli z vany pohodlný výhled z okna na okolní přírodu. Tyto vany jsou také pro svůj tvar (obě zadní části vany mají stejný sklon) a odpad umístěny uprostřed vhodný pro koupání ve dvou. Volně stojící vany mají v interiéru velmi luxusní vzhled, a to také díky vodovodní baterii umístěné přímo v podlaze koupelny.

Obdélníkové vany

Tyto tvary jsou u nás nejoblíbenější. Přestože to vypadá, že jsou to zároveň i ty nejjednodušší tvary vany, budete možná překvapeni tím, co výrobci v rámci těchto van nabízejí. Vybrat si můžete ergonomické prolisy pro ruce, bezpečné široké lemy, různý sklon zádových částí. To vše pro vaše nejvyšší pohodlí.

Rohové vany

Jsou oblíbené nejen pro svůj velký vnitřní prostor, ale také pro sedací část, která je jejich součástí a kterou můžete využít nejen na sezení, ale také například jako odkládací plochu. Objednat si také pro vaše pohodlí můžete měkké podhlavníky nebo madla.


Asymetrické vany

Tento tvar van je vhodný do prostor, kam se vám klasický tvar nevejde. Tento typ je umísťován do rohu koupelny, ale oproti rohovým vanám nemají stejnou délku a šířku. Při dobrém výběru si zajistíte dokonalou koupací plochu.

V neposlední řadě je ve většině druhů van možnost instalace hydromasážních systémů., které ještě zvýší váš požitek z každodenní koupele.