Nalakujte si nehty přírodními laky

Říká se, že ruce jsou vizitka ženy. Ruce jsou jedním z nejvíce namáhavých míst našeho těla, a proto bychom jim měly dopřávat speciální péči, aby vypadaly zase krásně. Když se s někým představujete, většinou si třesete rukou. Asi ani vám by se nelíbilo podá si ruku s někým, kdo má roztřepené nehty a špinavé ruce. Hygiena je základ, ale vždycky je lepší udělat něco navíc.

nalakované nehty

Někdy je potřeba nehty lakovat i ze zdravotních důvodů, právě například z důvodu třepení. Jenže všichni víme, že laky nejsou zrovna složeny z příjemných látek. Laky i odlakovače často zapáchají, ale naštěstí už existují i alternativy, které mají složení mnohem lepší. Přírodní lak na nehty udělá úplně stejnou službu, jen má složení, které nezpůsobuje žádná podráždění ani alergie, a je samozřejmě šetrnější k přírodě.

Tyto skvělé přírodní laky jsou u nás k dostání v mnoha provedeních a barvách.

Základem je zmatňující a zpevňující lak, bez kterého dokonalou manikúru neuděláte. Máme v nabídce i podkladový lak a nadlak, takže si díky nim vytvoříte skutečně krásné nehty, na kterých vám barevný lak vydrží dlouho. Nehty navíc zpevníte, a pravidelným používáním zpevňujícího laku zvýšíte kvalitu svých nehtů. Samozřejmostí je odlakovač, který jedním tahem odlakuje i barevné laky.

laky na nehty

Okolo 40 barev
Tyto laky jsou u nás v prodeji v mnoha odstínech, každá žena si tedy najde tu svou. Vybere si u nás každý, mladší slečny, které s laky teprve začínají, i dospělé ženy, které si bez nalakovaných nehtů už neumí představit život.

Vyhněte se škodlivým chemikáliím
Zajímáte se přírodní kosmetiku, která není škodlivá jak pro přírodu, tak pro vás? Už i kosmetický průmysl orientuje svou výrobu přírodnějším směrem. Důkazem jsou tyto přírodní laky, které mohou zdobit i vaše nehty. Využijte jejich potenciál, a oslňte okolí krásnými zdravějšími nehty, které si vykouzlíte u vás doma díky netoxickém lakům.