Práce s počítači

Myslím si, že informační technologie jsou tady pro nás, abychom se dala vzdělávali nebo aby na informační technologie stále zlehčovaly život. Já sama jsem si velice informační technologie oblíbila, a to hlavně kvůli tomu, že jsou velice jednoduché a taky mě to hodně baví. A moc ráda se vzdělávám skrz počítač a k tomu samozřejmě potřebuji kvalitní informační technologie. A na střední škole jsem ale opravdu informačním technologiím propadla, i když jsem tomu moc nerozuměla.

S počítači denně pracuji.

Bavilo mě to a bavilo mě poslouchat pana učitele, jak nám vysvětluje nebo přímo ukazuje, jak zacházet s počítačem nebo jak si udělat vlastní stránky anebo e-shop. Opravdu mě to zajímalo, ale bohužel jsem se v tom nevyznala a moc mě to nešlo. A byla jsem asi taková nešikovná, že jsem se raději přihlásila taky do jednoho kurzu, kam jsem docházela dvakrát týdně, abych se dozvěděla něco blíže o informační technologii a nebyla bych ve škole tak hloupá, jak si všichni o mně mysleli. Sice chápu, že mě měli za hlupáka, že nedokážu udělat e-shop, i když jsme se ho už šestkrát anebo sedmkrát učili. Já prostě na to nemám buňky. Nakonec to dopadlo tak, kurz informační technologie a informatiky jsem si protáhla ještě o osm měsíců a musím říct, že mi to opravdu hodně pomohlo.

IT je hodně zajímavý obor.

Nakonec jsem byla tak rok dopředu před mými vrstevníky. A jsem opravdu ráda, že se mi tohle podařilo a že nyní pracuji ve společnosti, která se zabývá počítači a taky informační technologií, což mě hodně baví a jsem ráda, že jsem dostala toto možnost. Protože je opravdu hodně lidí, které zajímá informační technologie a počítače kolem a všechno ostatní informativního. Ani nikdy bych netušila, že se mi to někdy stane, ale dokonce doučuji malé žáčky, kteří chtějí umět něco více na počítači. A jak jste na tom byli ve škole vy, když jste se učili informační technologii?