Plastové obálky, které ocení každá firma.

Líbily by se vám plastové obálky, které by navíc dobře vypadaly a dobře se s nimi pracovalo? A co teprve ty naše, které si můžete zakoupit již dnes! Pokud jste majitelem či majitelkou firmy a přejete si mít obálky, které navíc vydrží cestu od vás až k vašemu zákazníkovi, tak si zvolte právě naše! K čemu jsou vlastně dobré plastové obálky oproti těm klasickým papírovým? Kde jsou ty doby kdy se posílaly milostné dopisy s vůní parfému krásné slečny, která byla zamilována do svého milého. Různé vzkazy nebo i pohledy co se dříve posílaly. Kde jsou ty časy? Bohužel už dávno pryč a staly se pouhou minulostí na kterou určitě rádi vzpomínáme.

láska

Jednou o tom budeme tak vyprávět našim vnoučatům nebo i také našim dětem, které na nás budou se zájmem hledět a představovat si jaké to bylo. Dopisy vytlačily již dnes sms zprávy, chytré aplikace v našich telefonech díky kterým se tak můžeme vidět s naší rodinou i přestože je od nás vzdálená několik stovek kilometrů. Ano žijeme v 21. století kdy jde stále doba dopředu. Ale my vám již dnes nabízíme naše plastové obálky díky, kterým můžete vaším zákazníkům zasílat nejen letáky, ale také dopisy a jiné dokumenty u kterých si nepřejete, aby se jim něco stalo.

dopis

V klasické papírové obálce by pravděpodobně v deštivých dnech došlo k promočení a daná listina by byla znehodnocená. Nastaly by zbytečné problémy a díky nám se tomu můžete velmi rychle vyhnout. Naše se dají také využít i na jiné věci než na zasílání přes poštovního dopravce. Na uložení listin, na drobnosti co máte ve své kanceláři. Nabízíme navíc i barevné takže nebudete mít jen jednu barvu. Jste firma, která často odesílá také balíčky pro své zákazníky? K vaší práci je zajisté potřeba kvalitní lepící páska, která něco vydrží a netrhá se, protože pak strávíte daleko více času na lepení jedné krabice, přestože byste mohli mít už další dvě hotové. Čas jsou peníze a my je šetříme i vám. Krabice máme také skladem a pokud si u nás nakoupíte tak určitě neprohloupíte.