Stěhování bez práce


Každé stěhování obnáší spoustu prací a také nervů, které během stěhování zažijete. Nekonečné balení krabic, přesouvání nábytku a také nakládání auta. Pokud však nemáte automobil a hodně přátel, nebo rodinu, která Vám se stěhováním pomůže, může být stěhování celkem oříšek. Nikdy proto není pozdě, si objednat firmu stěhování bytů Praha, která se postará o celkové stěhování za Vás.

stěhování (16)

Firma Odnesto je už dlouhé roku na trhu a zákazníci si jí nemohou vynachválit. Díky dlouholeté zkušenosti je jejich práce rychlá a také zodpovědná. Zaměstnanci se podrobují pravidelnému školení, díky kterému se neustále vzdělávají a přistupují ke každému stěhování individuálně. Firma se navíc řídí pravidly, jako je spolehlivost, rychlost a také dochvilnost. Navíc pracuje 24 hodin denně a to i včetně svátku a víkendu. Tyto nevšední dny jsou ideální pro stěhování a to díky menšímu provozu na silnicích, tak dění ve firmě, či v kanceláři. Dále se firma zabývá také stěhováním těžkých břemen, či montážemi a demontážemi nábytku.

Stěhování (17)

Na webových stránkách se můžete podívat na podrobný ceník služeb a to včetně obalového materiálu. Ten zaručeně využijete při jakémkoliv stěhování a určitě se Vám neztratí i d budoucna. Firma dále nabízí také slevy, které jsou určeny pro různé skupiny, či organizace. Mezi takové patří dětské domovy, neziskové a humanitní organizace, školské a vzdělávací instituce, či senioři. Dále se zde můžete podívat na reference zákazníků, které služby využili. Podle referencí si tak můžete udělat obrázek sami, jak firma funguje. Samozřejmostí je kontakt na firmu a to jak telefonický, tak email. Je zde také kontaktní formulář, díky kterému si můžete udělat objednávku. Stačí doplnit pár základních informací a Vaše iniciály.

Pokud tedy přemýšlíte o stěhování a zvažujete, že si objednáte firmu, tak ani neváhejte. Zaručeně se Vám jejich služby budou líbit a budete spokojeni.

5/5 - (1 vote)