Tekuté tapety do bytu i na pracoviště

Chcete něčím oživit vaši domácnost? Čeká vás malování a přitom se rozhodujete, zda nevyměnit i nábytek nebo přemýšlíte jak jinak obměnit či ozvláštnit byt? Vyzkoušet můžete textilní mokré tapety. Nemusíte se ničeho obávat, nebudete si na zeď nanášet kusy látky, ani žádné přípoje vody, nic takového, jedná se o speciální druh omítky.

Jaké jsou výhody? Snadná aplikace, zvládne to sám doma naprosto každý. Navíc jsou cenově velice výhodné, jedná se o ekologické produkty, pohlcují vlhkost i zvuk a vytváří tepelnou izolaci. Kyjí nedostatky i nerovnosti a snadno se udržují. Živnost je velice dlouhá například až 20 let.

panelový dům

Tekuté tapety jsou stále poměrně novinkou. Jinak se nazývají jako textilní omítky, mokré tapety, plastický štuk nebo bavlněné tapety. Pod těmito všemi názvy je můžete najít. Pojďme si tedy osvětlit, jaké jsou jejich vlastnosti a využití.

Ekologicky šetrné a cenově výhodné! Vhodné dokonce i pro alergiky.

Zakoupit se dají ve formě práškové směsi. Tato směs obsahuje textilní bavlněné vlákno a další směs přírodních vláken. Rozpustné lepidlo ve vodě umožní snadné nanášení a po zaschnutí tato omítka vytvoří krásný estetický design. Směs stačí rozmíchat ve vodě a nanášet.

Různé druhy a barvy! Široké možnosti využití jak v domácnosti, tak i na pracovištích, v hotelech a penzionech a na mnohých dalších místech.

moderní byt

Jaké má vlastnosti?

Zakryje nějakou prasklinku nebo mezeru, když potřebuji? Jistě se ptáte na praktické vlastnosti tohoto produktu. Není se čeho obávat, zakryje praskliny i veškeré nerovnosti.

Mezi další patří zvukové a tepelné vlastnosti. Hodí se dokonce i do míst, kde je vysoká vlhkost, tu krásně pohltí, stejně tak jako zvuk.

Výrobek je naprosto ekologický, vhodný i pro alergiky. Snadno se udržuje v čistotě, stačí namočit a odstranit patřičný nedostatek, pak opět uhladit, bez přidávání dalšího nánosu směsi.