Blechy nás můžou nepříjemně potrápit

Blechy jsou zákeřná stvoření, protože jim opravdu chutná lidská krev. Pro účinné zbavení se blech je nejlepší práce deratizátora, který se jich zaručeně zbaví.

Blechy nás můžou nepříjemně potrápit

Vyhledávají krev

Možná si říkáte, že žijete v čistotě, takže Vás tento problém nemůže potkat. Bohužel blechy může domů provést klidně domácí mazlíček a ty pak rádi přeskočí i na člověka. Takže můžou potkat i čistou domácnost. Problémem je, že blecha může naklást za den až 50 vajíček, takže množení je potom opravdu velmi rychlé. V naší zemi se vyskytuje především 90 druhů, kdy nejčastější je psí, obecná a kočičí. U zvířátka je proto dobré mít prevenci v podobné spreje nebo obojku.

přenos blech

Pokud se často škrábe, tak bychom měli rozhodně zbystřit. Na sobě poznáme výskyt blech v podobě kousanců, jenž můžeme přirovnat k těm od komárů. Tento parazit je navíc zdatný skokan, což mu pomáhá v množení. S hubením musíme začít co nejdříve, protože jinak se bude množit stále rychleji. Pro domácí mazlíčky se prodávají šampóny. V domácnosti je důležité dbát na přísný úklid, kdy všude například vystřeme, vydesinfikujeme a vysajeme, což musíme opakovat pravidelně.

Profesionální deratizace

Při hubení musíme být důkladní, protože to skutečně není nic jednoduchého. Stačí, aby přežila jedna blecha a ta se zase rozmnoží. Proto abychom měli jistotu a nemuseli tento problém řešit, tak profesionálové nabízí deratizaci blech, jenž je určená přímo pro tento účel. Návštěva nás samozřejmě bude něco stát, ovšem musíme myslet na to, že je to opravdu efektivní způsob a tohoto parazita můžete rázem vymýtit. Zaměstnanci požívají účinnou desinfekci, jenž blechu účinně zahubí.

hubení škůdců

Co se týče služby desinfekce proti tomuto parazitu, tak se cena pohybuje od 1 100 Kč. Samozřejmě záleží na velkosti prostorů a náročnosti práce, a proto je nejlepší společnost kontaktovat. Na webu je nezávazný formulář, který můžete snadno vyplnit a firma Vám ráda odpoví a případně zašle informace kolem Vaší objednávky. Následně deratizér přijede na domluvený termín a pečlivě udělá svou práci, takže vše jde jako po másle.