Footjob Praha si úspěšně razí cestu mezi muži i ženami

Když vyslovíte výraz „footjob“, milovníci krásy ženských nohou a chodidel zaplesají. Někteří lidé jejich nadšení dočista nechápou, ovšem možná se za tím ukrývá nedostatek informací o tom, co tato technika znamená, a proč právě chodidla mohou být neuvěřitelným zdrojem rozkoše.

ženské ruce a nohy

Hebká kůžička – o některých kmenech lidojedů je známo, že právě chodidla patřila k jejich oblíbeným pochoutkám, a to zřejmě pro velmi měkkou a výživnou svalovinu. To samozřejmě neznamená, abychom takovéto praktiky schvalovali, ale kromě svaloviny se tu jedná i o měkkou a citlivou pokožku. Jestliže je dobře ošetřovaná a podrobovaná pravidelné pedikúře, což je pro masérky v erotických salónech naprostou samozřejmostí, pak máte možnost pocítit hebké doteky teplou ploskou na jakémkoli povrchu vašeho těla. Přejíždění bosou nohou po těle předčí i samet či hedvábí a máte-li o tom nějaké pochybnosti, můžete to vyzkoušet.

hezká dívka

Smyslné tvary a barvy – krásně tvarované ženské tělo je smyslné samo o sobě, stačí se na něj pozorně zadívat a cítíte, jak postupně narůstá vaše vzrušení. Krásně tvarované nohy sem neodmyslitelně patří, bez souměrných proporcí prstů, hluboké klenby, úzké paty, pevného nártu a výrazného kotníku by to nebylo ono. Jen si představte, jaké by to bylo, kdyby ženská noha byla zakončena zrohovatělým kopytem. Kromě překrásných tvarů podporuje vzrušení i růžová barva obnažených plosek a jste-li pozorní, možná zaregistrujete při pohledu na levé chodidlo narůžovělou číslici sedm – tedy šťastné číslo.

Reflexní body a erotogenní zóna – znalci reflexní terapie vám potvrdí, že jsou na chodidlech stovky významných nervových zakončení, která jsou propojená s našimi tělesnými orgány. Proto mají reflexní masáže značný význam pro naše fyzické, ale i mentální zdraví. A právě množství nervových vláken příznivě působí v průběhu techniky footjob Praha i na masérku, to je také jeden z důvodů, proč se právě footjob stal oblíbený i mezi těmito dívkami. Ostatně, můžete této skutečnosti plně využít ve váš prospěch.