Odpočinek ve wellness centru v Mikulově

Hledáte krásné prostředí, kdy byste si mohli řádně odpočinout a upustit páru. Chcete někam zmizet na pár dnů? Odpočinout si a nabrat nové síly? Rádi byste si zaplavali nebo si nechali namasírovat celé tělo? Máme pro vás to pravé prostředí na odpočinek. Budete v pohádkové krajině obklopeni vinicemi a vinnými sklípky. Krásné okolí plné památek a milých lidí. Přijeďte si odpočinout na jižní Moravu. Ubytování v krásném městě Mikulov vám přinese vše. Krásné moderní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s wellness centrem. Hotel nabízí tři možnosti ubytování Rodinné pokoje, Standard a Deluxe. Součástí hotelu je pivovarská restaurace s letní terasou, pivovar, vinárna a vinný sklep. Budou tu spokojeni milovníci vína i piva. Odpočinek a relax naleznete v našem wellness. Na co vše můžete těšit?

masáže s odpočinkem

  • Děti i dospělí se zabaví v našem zábavném bazénu, který se nachází ve střešním prostoru. Užijete si tu sluníčko i noční oblohu jelikož je bazén prosklený. Na střeše se nachází vířivé vany s odpočinkovým prostorem, který může v letních dnes sloužit k opalování. Vířivou vanu si můžete užít s partnerem jako romantickou chvilku nebo s dobrou kamarádkou. Ze střechy je krásný výhled na dominanty Mikulova.
  • Dále určitě stojí za to navštívit saunový svět, ve kterém najdete suchou saunu, parní saunu a infrasaunu. V saunách najdete regeneraci těla a fyzický a psychický odpočinek. Tělo se krásně prohřeje a uvolní svalstvo. Teplo pomáhá pro lepší prokrvení, posílení imunitního systému, zlepšení a pročištění pokožky. Dojde k odstranění nežádoucích toxinů.
  • Nedílnou součástí jsou masáže a zábaly. Z masáží se můžete těšit na klasickou masáž, thajskou olejovou masáž, indickou masáž hlavy nebo reflexní masáž chodidel a spoustu dalších. Ten, kdo na masáže není, může vyzkoušet zábaly a to parafínový, rašelinový nebo jílový.
  • Pro dámy, ženy i dívky tu máme kosmetickou péči o pleť a speciální nabídku proti boji s celulitidou. Můžete u nás absolvovat i minikurz denního líčení.

Mikulov

Jestli stále přemýšlíte, tak neváhejte, u nás najdete hýčkání a klid. Ubytování v Mikulově https://mikulov.galant.cz/ stojí za to.