Módní značky vznikají nejen v zahraničí


Sourozenci v akci
V tomto článku bych vám ráda chtěla zmínit novou českou módní značku PONER. Jistě ji už někteří z Vás zaregistrovali. Donedávna neznámá značka se totiž začala objevovat na soutěžích krásy a její nadčasové kousky těmto soutěžím dodaly ten správný šmrnc. Za značkou Poner, stojí dva kreativní sourozenci, Jakub a Nikol, kteří tuto vlastní značku stvořili v roce 2015. Během velmi krátké doby, se díky svému báječnému sourozeneckému vztahu a vzájemné výpomoci dostali na přehlídková mola.
špatně obutá nevěsta
Od spodního prádla, přes boty až po róby
Sourozenci Ponerovi, začínali doslova „na koleni“ ve svém malém pražském bytě. Ze začátku tvořili pouze zdobené spodní prádlo, které prodávali tanečnicím. Postupem času – poměrně za krátkou dobu – však začali navrhovat, šít šaty a draze zdobené róby. V dnešní době v jejich nabídce naleznete boty – tzv. PONERKY, zdobené spodní prádlo, dámské šaty, kostýmy a v tomto období i tolik oblíbené zdobené zimní čelenky.
plovoucí svatební šaty
Originalita
Specifický rys této značky je originální zdobení modelů. Ruční zdobení výšivkami, krajkami a především korálky a kamínky, které jsou pro tuto značku specifické. Sourozenci si potrpí i na kvalitní látky, především hedvábí. Jejich nabídka zahrnuje i svatební šaty, které právě díky zdobení působí opravdu jako pro princezny. Značka neprodává jenom vyhotovené modely, ale i modely na přání zákazníků. Tím si získala velkou skupinu poptávajících, především z řad celebrit.
černý korzet
Cena versus kvalita
Modely PONER jsou cenově dostupné, vzhledem ke kvalitě i originalitě výrobků. Proto pokud v šatníku chcete originální a specifický kousek, neváhejte a určitě se obraťte na sourozence Ponerovi. Plesová sezóna je již dávno zahájená a i vy na ní můžete zazářit v úžasně zdobené róbě, nicméně, očekávejte, že Vás bude možná více. Sociální sítě značky PONER teď zaplavují modely plesových a maturitních šatů, jak už od spokojených zákaznic, tak od samotných talentovaných zakladatelů zachycených při tvorbě těchto kusů.

5/5 - (1 vote)